Myymälät

Puhelinmyyntipalvelu: 020 120 4000 

(ma-pe 8-18, la-su 10-14)

Puheluhinnat  0201-alkuiseen yritysnumeroon: Lankapuhelimesta   8,28 snt/ puhelu + 7,00 snt/minuutti, Matkapuhelimesta   8,28 snt/ puhelu + 17,00 snt/minuutti. Puhelujen hinnat voi tarkistaa Viestintäviraston sivustolta.

Chat-myyntipalvelu

Avoinna ma-pe 9-17 ja la-su 10-14.
Chat-palvelu näkyy palvelun aukioloaikoina sivun oikeassa reunassa kun myyntipalvelumme voi vastaanottaa viestisi. 
Jos chat-palvelussa on ruuhkaa eikä chat-nappula ole näkyvissä, odota hetki jotta myyntipalvelumme vapautuu. 

Matkavekan myymälät

Hämeenlinna

Kasarmikatu 6, Kauppakeskus Optelli
13100 Hämeenlinna
020 120 4710
hameenlinna@matkavekka.fi
Vain ryhmämyynti puhelimitse ma–pe 9–17 tai ajanvarauksella puh. 020 120 4710.

Joensuu

Torikatu 21
80100 Joensuu
020 120 4310
joensuu@matkavekka.fi
Avoinna ma-ke 10-17, to-pe 14-17, la suljettu

Jyväskylä

Kauppakatu 22
40100 Jyväskylä
020 120 4410
jyvaskyla@matkavekka.fi
Vain ryhmämyynti puhelimitse ma–pe 9–17 tai ajanvarauksella puh. 020 120 4410

Kuopio

Maljalahdenkatu 35
70110 Kuopio
020 120 4210
kuopio@matkavekka.fi
Avoinna ma-pe 10-17, la suljettu

Lappeenranta

Valtakatu 27
53100 Lappeenranta
020 120 4330
lappeenranta@matkavekka.fi
Avoinna ma-pe 10-17, la suljettu

Pori

Itäkeskuksenkaari 6, Prismakeskus
28130 Pori
020 120 4570
pori@matkavekka.fi
Avoinna ma-pe 9-18, la 10-14

Seinäjoki

Kauppatori 1-3, Torikeskus
60100 Seinäjoki
020 120 4760
seinajoki@matkavekka.fi
Avoinna ma-pe 13-16, la suljettu
muina aikoina puhelinpalvelu 020 120 4760 tai ajanvarauksella.

Tampere

Tuomiokirkonkatu 36
33100 Tampere
020 120 4800
tampere@matkavekka.fi
Avoinna ma-pe 10-17, la suljettu

Turku

Kauppiaskatu 4
20100 Turku
020 120 4870
turku@matkavekka.fi
Avoinna ma-pe 10-17, la suljettu

Vantaa

Äyritie 12 C, 6 krs. Käynti B-talon vastaanoton kautta (avoinna 9-16)
01510 Vantaa
Myynti avoinna 020 120 4150 (ma–pe 9–16)
Ryhmämyynti 020 120 4090
ryhmamyynti.vantaa@matkavekka.fi

Olemassa olevien varausten peruutukset tai muutokset:

  •  +358 469 209 900